Datorren otsailaren 11n, eguerdiko 12:00etan Arbizuko San Juan baselizan, Aralar Txirrindulari Taldeak aurtengo denboraldiaren aurkezpena egingo du. Aurten Taldearen 40garren denboraldia ospatuko dugu.

Aurkezpena kategoria guztien argazkiekin hasiko da eta ondoren talde osoko argazki bat egingo da Arbizuko San Juan baselizan. Ondoren udaletxean 2017ko txirrindularien sari banaketa izango da eta jarraian txirrindulari berrien aurkezpena egingo dugu.

Aurtengo denboraldian 53 txirrundulari daude taldean: hau da talde bakoitzeko txirrindulari eta entrenatzaileen zerrenda.

ARALAR T.T. ‐ 2018 DENBORALDIA

11 ‐ TXIRRINDULARI JUNIOR
9 ‐ TXIRRINDULARI JUNIOR 2º 

BEÑAT ETXEZARRETA
IMANOL GALARZA
XABIER MAULEON
UNAI LIZARRAGA
JOSU ETXEBERRIA
IKER CERVIÑO
JAVIER MITXAUS
ANDONI URRA ARAGONES
ANDER ROSADO

2 ‐ TXIRRINDULARI JUNIOR 1º 

URKO GORRITI
INHAR ASTITZ
ENTRENATZAILEAK: EDI CERVIÑO – MIGUEL EL RIO

7 ‐ TXIRRINDULARI KADETE
4 KADETE 2º 

AITOR ALBERDI
ASIER IRUJO
IGOR ARRIETA
MIKEL LIZASOAIN
2 KADETE 1º 
JON ERDOCIA
MARTZEL ECHEVERRIA
ENTRENATZAILEAK: JAVIER ECHARRI – EDI CERVIÑO

36 TXIRRINDULARI ESKOLETAN 
3 HAURRAK 2º 

MIKEL YEREGUI
ALEX LOPETEGUI
AIMAR TADEO

6 HAURRAK 1º

MANEX ZUFIAURRE
NAIA PEREZ
ACHRAF SBAI
ARITZ OIARBIDE
ANARTZ GARCIA DE ALBENIZ
XABIER YEREGUI
ENTRENATZAILEAK: ALBERTO MARTÍNEZ ‐JUANJO ERDOZIA

6 KIMUAK 2º 

ARITZ SÁO ROQUE
JORITZ ARRATIBEL
BAKARNE ARREGI
ALAIN ROSADO
EÑAUT OIARBIDE
LEIRE URTASUN

3 KIMUAK 1º

ENTRENATZAILEAK: MIKEL OIARBIDE‐ALFONSO TADEO
OIER IRUJO
IBAI ARANA
OIHAN GORRITI

9 HASIBERRIAK 2º 

JANITZ ZUFIAURRE
JOSEBA PEREZ
MANEX HUARTE
LAIDA GARCIA PAZOS
LUCA MARTINEZ
AIMAR AZANZA
EKAIN NAVARRO
ARATZ LIZARRAGA
LIER BERDUGO

7 HASIBERRIAK 1º 

ENTRENATZAILEAK: JON ARREGI‐BAUTISTA URTASUN
ADUR LIZARRAGA
UNAX ETXEBERRIA
EKAI ERDOZIA
URKO OIARBIDE
JULEN RUIZ DE ERENTZUN
GARBIÑE ARREGUI
ION UNAI GONZALEZ

2 PROMESAK 

XABIER GORRITI
NAGORE AZANZA
ENTRENATZAILEAK: TXOMIN HUARTE – JOSEBA LIZARRAGA‐ XABIER ETXEBERRIA
Entrenamenduak martxoan hasiko dira eta larunbata eta igandean betiko ordutegian izando dira: Lakuntzako poligonoan goizeko 10:00etan; kadete eta juniorrak dagoeneko hasi dituzte entranementuak.

Aurtengo zuzendaritza batzordea kargu hauek osatzen dute:
LEHENDAKARIA: ALFONSO TADEO
IDAZKARIA: Mª ASUN ERDOZIA
LEHENDAKARIORDEA: JAVIER ECHARRI
DIRUZAIN: LAURA SAINZ
BATZORDEKIDEAK: ALBERTO MARTÍNEZ, EDURNE ARCAUZ, JOSE MARIA CERVIÑO,
JUANJO ERDOCIA, JOSUNE ZABALA, NEREA BERGERA, MARIXA ZABALA , JOSETXO ASTITZ
2018ko denboraldian 5 txirrindula proba antolatuko ditugu, hauetako bat Nafarroako Kirol Jokoetakoa (NKJ/JDN); kadete kategoriako bat eta emakumezko bat.

  • Eskoletako Proba Lekunberrin 2018ko ekaninaren 2an (NKJ/JDN)
  • Eskoletako Proba Etxarri Aranatzen, 2018ko ekainaren 9an
  • EMAKUMEZKO Proba, Lakuntzan 2018ko ekainaren 16an
  • Eskoletako Proba, Lakuntzan 2018ko abuztuaren 4ean
  • KADETEKO Proba, Lakuntzan 2018ko abuztuaren 28an